Assassin’s Creed Brotherhood: 7 nových obrázků

Dnes se na youtube objevila tři videa ze singlplayeru Assassins creed brotherhood. Ze ně samozřejmě vděčíme Kolínskému GamesCOMu.

Všechna videa i s rozbory najdete v pokračování článku.

Jako první se objevilo video, na kterém je představen systém najímání a posílání assassínů na jednotlivé mise, které však nemusí vždy splnit. Dále jejich vyzbrojení a vylepšování schopností.

Na druhém videu je ukázka z mise kterou jsme viděli již v cinematic traileru a je na ní opět vidět spolupráce s hašašíny pomocí gest.

Třetí video, které se objevilo před chvílí ukazuje další misi v Římě. Tentokráte představuje souboje na koních a najmutí nového hašašína.

Rozbory všech třech videí videí:

  • První video

Na prvním videu si povšimněte, že Ezio může mít až 12 assassínů. Bude jim moci měnit barvu oblečení, vylepšovat jejich schopnosti, dávat jim zbraně a každý má nějakou specializaci. Určitě jste si všimli, že Ezio poslal jednoho svého hašašína do Lisabonu, který je v Portugalsku.

Také by vás měly zaujmout různé kombinace zbraní. Např. Meč+pistole, či dýka+vrhací nože. Na kolečku kde si vybíráte zbraně byla jedna kolonka prázdná. Možná tam přibude nějaká pistole či puška, nebo také nic.

Na závěr jsou vidět 2 vraždy. Vražda se odehrává poblíž kolosea a je to klasika, až na způsob jakým se Ezio zbavil pronásledování. Nakonec vyšplhá na věž a vyhodí ji do vzduchu, což značí že mise budou opravdu různorodé. Bohužel věž se nerozpadla 

  • Druhé video

Ezio je v římě roku 1503, ve kterém je právě nějaká křesťanská slavnost nebo svátek. Gestem přikáže hašašínovi aby zabil strážného na věži.

Poté seskočí dolů, dá pokyn a vojáci se sesypou k zemi.

Následně jde do katedrály v níž je nejspíše Borgia.

  • Třetí video

Opět se odehrává poblíž kolosea. Kde Ezio zavraždí spolu s ostatními stráže a za to se k němu přidá do hašašínského řádu člověk kterého zachránil. Ezio umí nové skoky, salta, skákat z koně na koně, vraždit jezdce a také nová komba.

Na videu je vidět jak jsou souboje rychlejší a akčnější.

Chvíly se také objevila mapa Říma z níž je vidět, jak bude obrovský. Je na ní patrné L= Leonardo, také znak rodu Auditore ( v 2 dílu označoval assassínské hrobky) a také věžičky z nichž jedna je nazvaná Borgia tower

Dnes určitě přibudou další videa. Proto sledujte tento web

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!