AC: Brotherhood:Dojmy z multiplayeru a rozhovor s vývojářem

Server Kotaku, který měl možnost zahrát si multiplayer na letošní E3 i na GamesCOMu přináší své dojmy. A můžeme říci, že jsou velice pozitovní.

Kotaku multiplayer srovnává s Assassins Creed 2 multiplayer for iphone. Na začátku si vyberete svoji postavu, s tou hrajete a snažíte se najít jiný typ assassína, kterého musíte zabít. Což je občas jednoduché, protože se musí chovat přsně jako NPC postavy, aby ste ho neodhalili a když začne šplhat po nějaké budově můžete se za ním bezstarostí vydat. Samozřejmě i vy si musíte dávat pozor, aby vás nikdo neobjevil, což ze hry dělá taktickou akci.

Dále server popisuje, jak je multiplayer jiný a tím pro ně zajímavý. Na závěr píšou, že by si multiplayer koupili i jako samostatnou hru i když vědí že singlplayer bude kvalitní hra.

V pokračování najdete rozhovor s vývojářem, který přináší jednu nepříjemnou novinku pro PC hráče.

Rozhovor jsme bohužel ještě nestihly přeložit, ale mluví se v něm většínou o zápletce třetího dílu, Eziově bratrstvu a co nového umí. Na závěr se reportér ptá kdy hra vyjde. „Na PS3 a Xbox 360 hra vyjde 16. listopadu. A co PC verze? Ta vyjde později, nejspíše až na začátku přístího roku.“

Je to smutné potvrzení zprávy, kterou jsme očekávali a věděli o ní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!