AC: Brotherhood: Pátý Dev blog

Dnes jsme se dpčkali zřejmě jednoho z posledních Dev blogů ke hře Assassins creed Brotherhood jelikož vydání se neodvratně blíží. Pokud někoho štve odložení pc verze se dočkáme až příští rok vězte, že nejste sami. Nicméně bolestné čekání nám zpříjemní alespoň nová vývojářský blog a video ze singlplayeru. Proto tedy pokrčujte v článku.

Assassin Creed brotherhood

Dev Blog – pátá položka

„Stát Řím 1499–1507“

Vláda papeže Alexandra VI byla ve znamení kontroly náboženských životů lidí v Římě. Město sice bylo na prahu renesance, ale architektura ani filosofie do něho ještě nezavítali. Většina papežských peněz šla na zábavu a podrobení zemí na sever od Romagny. Bohatí platili kardinálům za pozemky, malárie v létě sužovala město a vraždy byly tak běžné, že lidským orgánům plavoucím v řece Tevere se nikdo dávno nedivil.

Assassins creed Brotherhood proto tuto dobu vystihuje poměrně přesně. Totéž se děje i s celou Borgiovou rodinou. Jejich chování bylo tak šokující, že tehdy se v celé Evropě mluvilo jen o Ceasarovi, Rodrigovi a Lucrezii.

Díky za čtení! Jeff Yohalem Scénárista

Video se záběry tajných lokací. V budoucnu už žádné nové singlplayer videa přidávat nebudeme. Mohlo by se prozradit moc o příběhu a celé hře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!