AC: Brotherhood 3. a 4. dev blog o Eziovy a Ceasarovy

Pomalu, ale jistě se vydání konzolových verzí Assassins Creed Brotherhood blíž a s ním se na veřejnost dostává spousta informací. Dnes se v prvním dev blogu podíváme na Ezia, hlavního hrdinu Assassins creed 2 i očekávaného Assassins creed Brotherhood. Ve druhém nám bude představen jeho hlavní nepřítel, jímž není nikdo jinýnež Ceasar Borgia!

Assassin’s Creed Brotherhood Dev Blog – 3 Kdo je Ezio Auditore

Poté, co mladý šlechtic unášený pomstou uzrál. Se nám v Brotherhood představí jako starší a rozumnější. Jako někdo, kdo se drží spíše zpátky a nedovolí, aby ho emoce ovládly. Ezio bojoval především na vlastní pěst. Nyní se ale bude muset ujmout velení, aby ukončil teror Borgiů v Římě a nastolil mír.

Cesta, jež v Brotherhood zahají bude dosud nejtěžší jakou kdy absolvoval. Ezio má ale sílu a charisma k činění obtížných rozhodnutí. Byl to nakonec on, kdo na konci druhého dílu nechal papeže naživu.

Díky za čtení!

Jeff Yohalem

Scénárista Assassin Creed Brotherhood

Assassin’s Creed Brotherhood Dev Blog – 4 Kdo je Ceasar Borgia

Ceasar je krutý a vynikající generál ve službách papežské armády. Má ambiciózní plány, jak sjednotit Itálii pod Papežský stát. Ačkoli je mladý vojska se ho děsí a raději zajistí aby dostal to co chce. V Assassins creed brotherhood je hlavním nepřítelem Ezia.

Ezio je starší a moudřejší, zatímco Ceasar je mladý a sobecký. Ezio musel bojovat, aby se stal vůdcem. Ceasar velení zdědil. Je výkonný a nemilosrdný. Díky tomu se stal největším protivíkem, jakému kdy Ezio musel čelit.

Je tak zaujatý plněním svých sobeckých cílů, že si vůbec nevšímá lidskosti a utrpení, která je kolem něj. Ve svém životě se ukázal jako skvělý taktik. Vždy byl obklopen svými vlivnými přáteli, jež však klidně obětuje pokud má na své straně výhodu. Koneckonců kvůli převzetí moci zabil vlastního bratra, tak proč by se měl starat o své přátele? Ti, kdo ho potkali o něm tvrdí, že je záhadný a těžko čitelný. O to více se z něho stává nebezpečný protivník.

Ceasarovou reakcí na zjištění, že jeho otec nedokázal Ezia zastavit bylo provedení ničivého úderu. Zničení Vily Auditore, čímž jak doufal zasadí smrtelnou ránu asasínům. Neměl ale tušení, jaký oheň v Eziovy zažehl.

Díky za čtení!

Jeff Yohalem

Scénárista Assassin Creed Brotherhood

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!