3 nové preview pro Assassin’s Creed Brotherhood

Dnes a včera se na internetu urodili 3 preview. Své dojmy ze hry popisuje eurogamer.net, PS3Life’s a server Kotaku, který už napsal pár nových informací ohledně hry před 2 dny. Všechna preview zde najdete přeložená i s odkazy na originální adresy. Proto pokračujte v článku.

Jako první začneme serverem eurogamer.net

Eziův příběh pokračuje tentokrát v Římě, který je 3× vetší než Florencie z AC II.

Nábor bratrsva probíhá několika způsoby. Jedním z nich je pomání odbojným občanům, kteří se pustili do boje s Borgiou, a pomáhání bude opravdu různorodé.

Ezio organizuje své bratrstvo z holubníku odkud je posílá na mise do celého světa. Například vyšle vraha aby otrávil jídlem německého mnicha. Hra vám ukáže procentuální úspěšnost a pokud vrah uspěje tak ho můžete za odměnu a zkušenostní body vylepšit. Ale i když je na nejvyšší úrovni tak může umřít a musíte cvičit nového vraha od nuly.

Čím více rekrutů máte, tím víc jich může být ve hře. Ezio se v demu ocitá na budově. Píská a na dva Borgiovy vojáky se vrhají jeho vrazi, kteří je rychle zabijí a zmizí. Počet vrahů múžete vidět v levém horním rohu obrazovky.

V okolí města je 12 věží, které můžete zničit a každá má svou zónu vlivu, ve které je potlačen obchod a občané. Chce-li se Ezio věže zbavit musí se tajně dostat dovnitř až do katakomb pod zemí.

Vymezená oblast se objeví na obrazovce což je připomínka toho že jsme v animu. Mapa ukazuje hlubokou červenou hranici což znamená, že vojáci zaůtočí hned jak vás uvidí. Jeden je na vrcholu věže a hlídkuje odvrácen od vás. Ezio ho stáhne a voják spadne dolů.

Stráže, které byli poblíž se samozřejmě přišli podívat co se stalo, ale než se stihli zpamatovat tak jsou již oba mrtví.

Uvnitř se vůdce stráže dá na útěk, vy ho však musíte zabít. Jestli se vám to nepovede musíte se vrátit o dalším střídání stráží ráno nebo za soumraku. Ezio ho pronásleduje, cestou háže kouřovou bombu čímž se zbaví pronásledovatelů a nakonec vůdce stráží zabije.

V Brotherhood je také nový bojový systém, který odměňuje ty, kteřá útočí rychle a čím vice vojáků v krátkou dobu zabijete tím snadnější budou další vraždy až do té doby dokud se „nezaseknete“.

Ezio není nikdy sám. Vždy má kolem sebe další vrahy, kteří mu rychle protivníky odklíze z cesty.

Jako poslední co musíte udělat je věž zničit aby se lidé o vašem činu dozvěděli. Ezio v cut-scéně hází pochodeň do sudů s pracem a pak pomocí Leonardova padáku skáče n zem zatímco za ním efektně vybuchuje věž.

Padák je snadno ovladatelný a lze s ním přistát i a koně, kteří mohou být použiti i ve městech. v demu vidíme ja Ezio skáče na protivníkova koně, zabije ho a pak pokračuje v jízdě.

S odstraněním Borgiovy věže začínají být lidé lepší, otevírají obchody a do čtvrtě proudí život. Obchody samozřejmě bude možné upgradovat. Autoři slibují, že město bude napěchováno různými předměty jako tomu bylo ve druhém díle. Ty se objeví v orlím pohledu.

Můžeme očekávat variace na hrobky assassínů v AC 2 a další věci.

Dále budete mít možnost přehrát si misi a podle toho jestli jste zvolili steath styl nebo přímou konfrontaci dostanete procentuální synchronizaci s DNA.

U svých rekrutů si také budete moci přizpůsobit barvu oblečení, zbroj a vybavit je Leonardovými zbraněmi. Což snad bude mít za následek změny v bitvách (oštěp…) Schválně kolik lidí se v AC 2 naučilo házet písek vojákům do očí?

Na konci dema, se kamera stáhne zpět a ukazuje nám město Řím rozléhající se před námi. Assassin Creed: Brotherhood není Assassin Creed III, ale jde o důstojné pokrčování a to nemluvíme o multiplayeru

Navíc nás ještěčeká příběh Desmonda Milese a boj s Abstergem.

Dále je tu preview PS3Life’s:

Assassin Creed: Brotherhood přináší smíšené pocity pro mnoho „top“ jako předchozí části, Assassin Creed II vyšel pouze před rokem. Takže spoust lidí měla dojem, že Ubisoft chce je vyrýžovat další peníze z této slavné značky. Demo, které jsme viděli se skládalo ze tří částí, dvě části byl singlplayer, třetí část byla multiplayerová. Tu jsem měl také možnost otestovat. První část dnes téměř každý viděl protože se objevila na E3 show. Začalo to tak, bohužel bylo to pro mě zklamání, protože jsem docela velký fanoušek Assassin creed a doufal jsem, že uvidím něco nového. Druhá část však byla zcela nová, a proto se na některé nové techniky koukneme později.

Než jsem přešel na druhou a třetí část, zkoumal jsem v demu něco co nikdo jiný zatím ne. Ubisoft oznámil nějaké pěkné detaily, které nebyly řečeny jinde. Jízda ve městě je zcela novou funkcí, která byla poprvé představena u Creed Assassins: Brotherhood. Monteriggiola byla speciálně upravená, aby ste se v ní mohli přes trhliny a překážky v této misi dostat tam kam potřebujete. Take Řím je postaven na nové funkci, něčem, co mi v uších zní velice slibně. Kromě toho, speciální pohyby budou integrovány do hry. Z vašeho koně se můžete vrhnout na nepřítele. Tedy, skočíte z vašeho koně na koně vášeho nepříteel a toho zabijete.

Také jsme dostali stručný nástin příběhu, takže Ezio nevraždí z pomsty. Potvrdilo se, že tam bude více strojů a gadgetů. Ezio je vám k dispozici, zatímco pokračuje v příběhu. Ve hře také budou nové destruktivní prvky, jako zápalné bomby na screeshotech. Jako poslední bod vykreslil zaměstnanec Ubisoft bojový systém, který je zcela přepracován. Tentokrát, budou nepřátelé více agresivnější. Můžete zaútočit rychleji, a vaši nepřátelé nebudou čekat, až jim dáte smrtelnou ránu.

V první části dema moc nových informací tedy nepřibylo. Druhá část začíná v malebném městě Římě. Zdůrazňujeme však, že tato mise byla zvlášť vytvořena pro nové funkce, tady jsou představeny demonstrace, tato mise není ve finální hře.

Mise začíná v srdci Říma v blízkosti Pantheonu, který je zcela totožný. Ezio, který je stojína nedaleké střeše a má přehled o celé věci. Střelec s puškou, který je bohužel mimo dosah, což znamená, že zavolá o pomoc své bratry. Ezio zatne ruku v pěst a najednou tady přichází další Assassin a střelec je mrtev. Ezio skončil v kupce sena a setkává se s další překážkou. Před náměstím stojí stráže a vstup je nemožný. Ale jak víme, Eziovy, nic nestojí v cestě.Zatne ruku v pěst a stráže popadají na zem zabití šípi. Ezio jde v pohodě do davu.

Poté, co v Pantheonu Ezio vidí, že jeho spojenci úspěšně pronikli do budovy. Vidíme papeže, lépe známého jako Borgia, nebo Španěl, před ním jsou stráže. Dále však už nebudeme nic prozrazovat.

Po dvou misích ze singleplayeru dema byl konečně čas abysme mohli začít hrát my. Všichni účastníci dostali konzole a začali hrát multiplayer. Vybraly jsem si mód ‚Hunter‘ a jako speciální schopnosti jsem se rozhodla pro házení nožů a turbo, díky kterému můžete běžet na několik sekund rychleji než ostatní hráči. Hra může začít, osm minut od místa, kde jste je vaše cílová osoba, kterou chcete zabít. Protože jsem pravidelně hrál Assassin Creed na PlayStation 3, tak nebylo těžké pochopit ovládání, které je téměř stejné jako u druhého dílu.

Byl jsem, i když jsem Assassin Creed fanoušek velice skeptický k multiplayeru.Hra se podobá hře „Assassin Creed II: Multiplayer ‚k dispozici pro iPhone. Na iPhone už byla příliš jednoduchá, takže jsem nebyl ve skutečnosti nadšen. Čekal jsem, že to by bylo příliš snadné radar ukáže směr kerým se máte vydat, ale to není tento případ. Musel jsem najít vraha od stovek klonů což není tak jednoduché, jak jsem si myslel. Po několika zabije a některé zvykají na složku, do které jsme šli kolem, oblast kolem Pantheon, brzy našel některé finesy v mém zabije. Takže jsem mohl zavraždit někoho, s některými házet noži, můj vrah zavraždil a někdo táhl v kupce sena.

Líbí se mi multiplayer s jedním slovem, aby shrnul říkám jednoduše „fantastické“. Jak autoři zdůraznili máte různé způsoby, jak zabít svůj cíl a vy jste měli spoustu zábavy ve stejnou dobu. Podle mého názoru, multiplayer s Creed Assassins: Brotherhood rána na celý dům, a to zejména fanoušci. Autoři také zdůraznil, že více druhy a znaky vede k multiplayer. Také bude mít hráč možnost výměny bodů za bonusy, které můžete přizpůsobit svým postavám. Takže uvidíte barvy svých šatů přizpůsobit a možná i jiné věci, jako je brnění a podobně. Na snímku výše, můžete zahrnout některé znaky s některými doplňky hle. Další podrobnosti jsme se obvykle očekávat v nadcházejících měsících.

Po hodině Creed Assassins: Brotherhood, jsem došel k závěru, že série opět pár kroků správným směrem je. Autoři vycházejí z úspěšných prvků předchozí části a zavést skvělý multiplayer zaručené stovky extra hodin hraní přináší kromě těch patnácti-hodinová služba v single player. Stručně řečeno, můžete sledovat na Ezio na podzim tohoto roku, dne 18. listopadu, abych byl přesný, opět udeří.

A máme tu poslední preview a to od Kotaku:

Silným zaměřením v Assassin Creed brotherhood na multiplayer se mnoho podrobností o single-player kampani schovávalo ve stínu, až do teď.

V brotherhood Ezio přijíždí bojovat proti Templářům do Říma v naději, že k ukončí konflikt jednou provždy, ale k tomusamozřejmě bude potřebovat pomoc. Bude muset shromáždit své staré i nové přátele, které musí být dostatečně silný, aby templáře zničili.

Mohl jsem si vyzkoušet demo ze singlplayeru assassins creed brotherhood tento týden v Německu. Kde jsem se podíval, jaké herní změny se odehráli, Ezio je odpovědný za své vrahy.

První věc, se kterou hráči budou oznámeni, je radost toho, jak můžete vystrojit každého vraha. Každému samozřejmě můžete dát určité schopnosti a zbraně a tak z nich udělat dokonalý tým.

První budete muset přijmout, což by mělo být snadné je to, že boje proti zkorumpovaným úředníkům města již byly zahájeny. Vše, co potřebujete udělat, je zakročit do libovolného počtu konfliktů, podporovat revolucionáře, a požádat je, aby se připojili k vaší věci. Můžete mít až dvanáct vrahů v celém průběhu hry.

Co tito assassíni dělají? No v první řadě mohou být velkým přínosem během normálního hraní, ze dne na den se pohybují v Římě. Řekněme, že chcete zabít pár stráží stojících v cestě obchodu, který byste chtěli mít otevřen jako součást obnovy Říma. Stačí zavolat pár vašich společníků a je to vyřízeno.

Informace v horní části obrazovky ukazuje, kolik podřízených můžete aktuálně zavolat  – v demu to byly dvě – počt postav se doplňuje v průběhu času.

K dispozici je také náhodný systém misí, který vám pomůže získat prostředky, na trénink svých podřízených. Otevření mapy v daném okamžiku ukazuje počet misí které jsou dostupné pro váš cech. Každý mladý vrah má procentuální šanci dokončit danou práci, které se však může sčítat, takže zatímco jeden vrah může mít jen 50% šanci na dokončení mise, odesláním dvou zajistíte vítězství. Nevýhodou je rozdělení odměn mezi dva vrahy, které znamená méně bodů na upgrade dovednosti a celkově pomalejší progresi.

Můžete riskovat a sklízet velké odměny, nebo hrát na jistotu a udržet krev vašich nováčků ‚bezpečně uvnitř jejich těl.

Poté, co pošlete atentátníka na služební cestu, můj demo průvodce se rozhodne, že je čas, abych plně osvobodil prodejny a v zájmu toho musíme zavraždit pán vládnoucí nad touto oblastí.

Hra nám poskytne i základní informace n o místním pánovi,v tomto případě je zbabělec. Potichu vyšplháte na věž, zabijete stráže a po krátké bitvě je pán mrtev, ale lidé o tom ještě nevědí. Zničení věže vysílá jasný signál, že represivní orgán v této oblasti byl zabit.

Jakmile je věž je pryč, okres se začíná zlepšovat. Žebráky v ulicích nahrazují bohatší občané. Kteří mají více peněz, což je mnohem lukrativnější. Tato oblast je čistší, osvětlení je jasnější, a kus po kuse , je Řím obnoven.

A samozřejmě , prodejny se otevřou.

To je jen malá ochutnávka z bohaté single-player kampaně.

Ujišťuje vás, že přeložit všechen ten text byla celkem dřine, ale to neznamená, že jsem to neudělal rád. Jestli vás z toho čtení ještě nebolí hlava tak tu mám ještě krátký přídavek a to od xbox360achievements:, který udělal žebříček 10 jejich nejlepších her na GamesCOMu a kdo myslíte, že byl první?

Byli jsme velkými fanoušky Creed Assassins 2. Natolik, že jsme mu dali naše ocenění hra roku 2009.

S Creed Assassins: Brotherhood se oběvili otázky, zda by mohla navázat na svého úspěšného předchůdce a být dost dobrá ke koupi. Zatímco E3 Ubisoft představil především multiplayer, na Gamescomu 2010 jsme se mohli podívat na jednoho hráče.

Máme možnost podívat se na nové bratrstvo, nábor nových členů a systém manegementu. Stejně jako na Řím. Jednoduše řečeno, je to úžasné.

Na závěr omluvte můj trochu kostrbatý překlad. Vpřípadě nějakých chyb napište komentář a já nebo někdo jiný to opravíme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!