2 Videa a pár zodpovězených otázek ohledně Assassins Creed

Dozvuky z GamesComu se stále objevují a na veřejnost se dostávají různá interview svývojáři, videa a preview od novinářů, který mělo tu možnost a zahráli si Assassins Creed: Brotherhood. Dnes vám přinášíme 2 videa. Jedno je ze záříjového dílu Ubisoft TV show. Kde mimo jiné vyzpovídají producenta Vincenta Pondrianta. Jedinou vadou je to, že celé video je německy a já bohužel tento jazyk příliš neovládám. Byl bych vám nesmírně vděčný, kdybyste mi na email poslali alespoň hrubý překlad. Druhé video nám přináší nesestříhané singlplayerové mise v jednom celku. Můžeme se těšit na nové záběry ze hry, ale také na anglický komentář. K videu připojím i pár postřehů. Na závěr přináším interview s Producentem Vincentem Pontbriandem a Lead Designerem Patricke Plourdem, který odpovídá na otázky novináře. Sice nepřináší nic extra nového. Za přečtení však stojí.

Nejdříve začneme nesestříhaným videem ze SP. Všimněte si, že Ezio při cestě do věže sebral jednu Borgiovu vlaječku. Těch bude po celém Římě poschovávaných celkem 101. A budou nahrazovat pírka z druhého dílu.

Následuje video z Ubisoft game show september:

Na závěr přidávám odkaz na interview s vývojáři. Dozvíte se v něm mimojiné, proč nemůže být assassins creed brotherhood kooperace, že se Assassins creed 3 bude odehrávat v 16. století, ale i to, že v Brotherhood nebudeme ochuzeni o pokračování příběhu Desmonda a Lucy.

Interview najdete zde:

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!