Valve pravděpodobně chystá film ze života hráčů

Update: Je to tak. Valve chystá dokument ze života hráčů, konkrétně ze života profesionálních hráčů Doty 2. První trailer můžete zhlédnout zde.

Původní zpráva: Pro jednou si dáme od nejistých novinek ohledně Half-Life 3 trochu pokoj. Je tu totiž jedna stejně zajímavá věc. Možná jste už viděli upoutávku na Valve speciál GTTV, jenž bude odvysílán ve čtvrtek večer amerického času, takže v pátek dopoledne času našeho. V upoutávce kromě mnoha jiných lákavých věcí, jako je ukázka Mann vs. Machine pro TF2, Steam Big Picture mód nebo povídání Gabea Newella o výpravě do Afriky, padlo i oznámení traileru na jakýsi ne-herní projekt přímo z dílny Valve. Mě osobně zprvu napadl animovaný film/seriál na motivy Team Fortress 2, a ve výsledku se možná můj tip nebude lišit od skutečnosti.

Jak zjistili čtenáři stránky LambdaGeneration.com, Valve si 13. července registrovalo dvě domény, a to gamerlifemovie.com a gamerlifethemovie.com. Obě byly naposled aktualizovány nedávno, 8. srpna. Nic jiného nezaregistrovali, tím pádem asi opravdu kutí film s názvem Gamer Life: The Movie. Těžko říct, o co může jít, výraz „ne-herní projekt“ by to ale splňovalo dokonale. Kdo ví, třeba se dočkáme srdcervoucího pojednání o naštvaných a netrpělivých fanoušcích Half-Life série. Tak uvidíme, co nakonec GTTV vytasí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!