V kódu Doty 2 nalezen odkaz na Dr. Kleinera

Update: Podle posledních zpráv půjde opravdu o nového Announcera, což znamená, že si v Dotě 2 budete moci místo výchozího hlasu, informujícího třeba o posílení jednotek nebo pádu věže, aktivovat odpovídající hlášky Dr. Kleinera.

Původní novinka: Nedávno narazil jeden zvídavý fanoušek na nové animace Dr. Magnussona v kódu Portalu 2, a nyní tu máme další nález. Hráč Cybormatt se pořádně prohrabal v kódu test buildu Doty 2 (lidsky řečeno verze určená pro testování patchů a úprav), a kromě spousty informací o nových itemech, tauntech, skinech hrdinů a dalších věcí, jež můžete zkouknout na jeho blogu, narazil i na menší odkaz na Dr. Kleinera, jedné z ústředních postav Half-Life universa a nejspíš také jedné z hlavních postav příštího dílu. Jedná se o následující řádky:

“item_type_name”: “Announcer”
“item_name”: “Announcer: Dr. Kleiner”
“item_description”: “Oh Fiddle Sticks!”

Těžko říct, co to může znamenat. Možná jde jenom o nový typ announcera, možná o vtípek v souvislosti s tím, že Kleinerův dabér mluví i jednoho z hrdinů Doty 2, ale po nedávném nálezu v Portalu 2 se může jednat i o další odkaz na nový Half-Life. Kdo ví, možná zanedlouho najdou fanoušci G-Mana v Team Fortress 2 nebo Alyx v Left4Dead 2. Jako vždy nezbývá než čekat, jestli se situace nějak nevyvrbí, a jestli se nevyjádří samotné Valve.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!