TF2 Patch – 21. června 2012

Další den, další nezdokumentovaný patch vedoucí k odhalení nového updatu. S nejnovější aktualizací je možné craftovat dohromady dvě slupky od banánu Banana Peel, přičemž jako výsledek padne záhadná hláška ve španělštině, finštině nebo welštině, obsahující především MD5 kódy (itemy vám však po craftu zůstanou). Kódy se navíc zobrazují individuálně každému hráči, takže aby bylo možné zjistit, co znamenají, musely se nejdřív poskládat dohromady.

Buďte ale v klidu, už se nemusíte hnát do hry a nutně shánět dvě slupky, protože ostatním hráčům už se podařilo vše zkompletovat. Výsledkem je osmero tzv. QR kódů, které můžete vidět na této stránce. QR pro změnu dávají dohromady dvě stránky jakéhosi scénáře, kde figuruje i nám dobře známý Saxton Hale.

Kromě toho se na oficiálním blogu objevil i příspěvek popisující tvorbu zbraně. I tohle má určitě spojitost s novým updatem, je navíc dost pravděpodobné, že popisovaná zbraň, konkrétně nová Flare Gun pro Pyra od Jalcobera, bude taktéž součástí velkého updatu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!