Pyromania Update – Den třetí, poslední, a řádně pošahaný

Day 3 odhalen, což znamená, že je Pyromania Update konečně vydán. Kromě věcí zmíněných v posledních dvou dnech ale obsahuje ještě pár dalších, nesmírně pošukaných itemů. Pokud závidíte Pyrovi jeho dost… unikátní vidění na svět, stačí zapnout hru ode dnška do 5. července, a automaticky dostanete brýle Pyrovision Goggles, jež vám dovolí stejně šílené vidění. Item je dokonce ve vintage kvalitě. A pokud jste zrovna na dovolené nebo z jiného důvodu časové rozmezí nestihnete, žádný strach. Stačí během hraní dominovat hráče nosícího tyto brýle, a hned je dostanete také. Jen už nebudou ve Vintage kvalitě.

Kromě výjimečných brýlí Valve přichystalo další tématické předměty, a to plamenomet Rainblower, lízátko Lollichop (samozřejmě jako melee zbraň), ozdobné bubny Burning Bongos, a novou nádrž na záda, Infernal Orchestrina. Teď už Pyrovi opravdu nemusíme nic závidět.

To ale není všechno. Do TF2 také piblya sada nových hatek, stejně jako nový krumpáč pro Soldiera, Escape Plan. I ten by měl dostat každý hráč, a top jak ve vintage, tak v normální kvalitě. Pokud jste se však těšili, že si ponecháte speciální předměty z ARG, máme pro vás špatnou zprávu. Ze všech předmětů se stal popel, a využít je můžete jen tak, že vycraftujete 4 hromádky dohromady, načež vám vznikne jedna velká hromada, z níž může vylézt nová Supply krabice. Pokud si k ní koupíte klíč za 2 Eura, získáte z ní jeden z nových předmětů. Autor tohoto textu třeba získal novou ushanku pro Medica.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!