Nová kapitola Fortnite: Myths & Mortals vás zavede do řeckých mýtů

Pandořina skříňka byla otevřena a Fortnite otevírá pátou kapitolu své druhé sezóny. V nové kapitole poznáte taje řeckého božstva. Legendy Olympu – bůh hromu Zeus a král podsvětí Hádes se stali novými vládci ostrovu Battle Royale. Společně s nimi přišli na ostrov i další bohové. Nechte se inspirovat Poseidonem a obraťte se proti nim v nově vydané kapitole!

Vstupte do podsvětí

Máte dost odvahy, abyste podstoupili výlet do Podsvětí a čelili tváří v tvář samotnému králi? Odcestujte na západ ostrova, kde leží brána Grim Gate, eliminujte Cerbera a vstupte do Podsvětí, které je tak chladné, jako samotná smrt. Řeka Styx poskytuje bonus k dvojitému skoku.

Hora Olymp

Protikladem Podsvětí je slavná hora Olymp s obrovskými stavbami a monumenty. Prozkoumejte krásy slavného Olympu, ale buďte ostražití před nepřáteli.

Chcete si zahrát na boha Zeuse a vrhat po svých nepřátelích blesky? Čekají vás dvě možnosti, jak získat blesky. Zbraň získáte eliminací boha Dia.

Na co nového se můžeme těšit?

Nově přidaná brokovnice dokáže vypálit tři rány za sebou, což je ideální zbraň na blízku. Porazte Cerbera, abyste získali Gatekeeper Shotgun v mýtické verzi, s níž získáte ohromnou sílu.

Stejně jako samotný Hádes je Harbringer SMG nemilosrdný. Můžete se těšit na extrémně přesné výstřely. Mýtickou verzi získáte úspěšnou eliminací Háda.

Bohyně měsíčního lovu, Artemis, používá ke svému lovu zbraň na dálku Huntress DMR. Mýtickou verzi získáte tak, že zabijete Zeuse.

Warforged Assault Rifle získáte zneškodněním Arese, kterého najdete na bitevním poli Brawler’s Battleground.

Zeusovy blesky nejsou jedinou olympskou silou. S Ikarovými křídly se budete moci pohybovat vzdušným prostorem a střemhlavě bombardovat své nepřátele pod sebou. Dávejte si pozor, abyste nelétali příliš dlouho, jinak dojde ke spálení křídel!

Neváhejte tedy a prozkoumejte novou kapitolu doslova božské zábavy. Klasicky budou k dispozici i nové skiny a další odměny v Battle Passu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments