Informace o PC verzi Assassins Creed Brotherhood

Do vydání PC verze Assassins Creed Brotherhood zbývá už jen pár měsíců a tak Ubisoft povolil vyvolenám redaktorům serveru PC Games jako prvním na světě zahrát a otestovat si počítačový port Brotherhood. V čem se hra liší od konzolové verze se dočtete v pokračování článku.

  • První, čemu se podívali redaktoři na zoubek bylo nastavení grafiky. To je prakticky totožné s druhým dílem (rozlišení, kvalita obrazu, antialiasing, míra detailů,…). Dále by si na své měli přijít i milovnící 3D, jelikož zakonponováno bude i Eyefinity.
  • Po grafické stránce PC verze opět předčí konzole díky enginu Anvil, ve kterém prý vypadají obzvlášť dobře scény. Poud jste se tedy obávali stejného zážitku jako ve druhém díle. Můžete být naprosto klidní.
  • Další zajímavá zpráva, která pronikla na veřejnost se týká bonusového obsahu. PC port by totiž měl obsahovat všechny doposud zveřejněné přídavky. Na otázku, zda se jedná i o DLC s M. Koperníkem Playman odpověděl značně vyhýbavě (doposud všlo exkluzivně na PS3): „Kdo ví? Možná sám Koperník:) Je možné, že to zůstane jen PS3 exkluzivní…“
  • I samotný překlad dle slov Playmana probíhá dobře: „Překlad ACB: Konečně jsme se prokousali rozsáhlými korekturami celého menu a díky novému postupu Ubisoftu bylo odhaleno množství větších i menších chyb. Nyní zbývá dodělat dialogy (ty jsou ale oproti menu a celé té encyklopedii) maličkostí. Betatest na naší straně máme naplánován na začátek února.“
  • Pokud jste uvažovali o předobjednání hry. Obchod Xzone má právě pro vás malou motivaci v podobě stříbrného řetízku ve tvaru erbu rodu Auditore. (odkaz najdete na naší stránce)
  • Pokud se chcete podívat na pár obrázků z PC verze Assassins Creed Brotherhood. Najdete je zde. Nechybí mezi nimi ani ukázka ze 3D verze.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!