Halloween je za rohem, dokazuje skrytá stránka novin + první náznaky TF2 pro Linux

Na další, v pořadí již čtvrtý halloweenský update se jistě těší každý pořádný hráč Team Fortress 2. Ačkoliv bylo už dávno jasné, že i letos halloween bude, alespoň přibližné datum vydání jasné není, stejně jako jakékoliv detaily. To se ale nyní mění, a to díky novinové stránce, která se ukrývá na oficiálním webu pod mírně pozměněnou hlavou Spye. Už to začíná.

Od novin nečekejte nic konkrétního, žádné velké odhalení. Prostě jenom nějaké ty inzeráty, většinou s halloweenskou tématikou, nechybí ani Bombinomicon uvedený loňským updatem, ale třeba i inzerát sepsaný Scoutem nebo pár zmínek o válce s roboty. Ale co nadpis stránky WizardCon? Že by konkrétní název celého updatu? Kdo ví. I když tedy neodhaluje nic konkrétního, jde alespoň o jasný důkaz toho, že je čtvrtý halloween update doslova za rohem. Třeba se ho dočkáme už v pátek. Rozhodně v to doufáme, každopádně vás nezapomene informovat o dalším průběhu. U novin totiž Valve určitě nezůstane.

Jen tak mimochodem, máme tu zprávu i pro hráče užívající operační systém Linux. Už víme, že se dříve či později dočkáme Linux verze Steamu a Left4Dead 2, a časem i dalších Valve her. Ale která přijde na řadu jako první? Mohlo by to být právě Team Fortress 2. Před pár dny totiž po dlouhé době vyšel patch do beta klienta TF2, jenž kromě úprav několik souborů přidává i soubiory spojené s Linuxem, konkrétně seznam kompatibilních hardwarových ovladačů nebo optimální grafické nastavení. Valve se k tomu zatím nevyjdářilo, ale vlastně ani nemusí. Linux verze TF2 se rozhodně blíží.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!