Half-Life 3 existuje, ale bez struktury a příběhu, jen v kouscích, tvrdí údajný návštěvník Valve

V poslední době se zase začínají šířit docela zajímavé spekulace ohledně Half-Life 3. Nedávno rozvířil vody dabér Valve John Patrick Lowrie s tvrzením, že Valve na HL3 ještě úplně nedělá, nejdřív bobuje s množstvím problémů a překážek. Následně však uvedl, že on sám nic definitivně neví, byla to jen snaha dát fanouškům nějakou vizi toho, co se asi může dít. Proto jsem na této stránce o Lowrieho slovech ani neinformoval. Tentokrát si to však neodpustím.

Na Redditu se totiž ozval jistý uživatel MyGuitarIsOnFire, který uvádí, že navštívil Valve a když se při odchodu zeptal na Half-Life 3, kdosi mu řekl: „Kdybych ti o tom cokoliv řekl, měl bys ještě víc otázek. Máme jen součásti. Střípky a kousky hry. Bez struktury. Bez příběhu.“ Může to být pravda? Může. A taky nemusí. Uživatel na důkaz toho, že opravdu Valve navštívil, přihodil fotografie lobby ve Valve a kanceláře pro TF2 a CS: Global Offensive, ale to znamená maximálně to, že ve Valve skutečně byl, ne že mu někdo něco řekl o Half-Life 3.

Zvlášť když Valve má vymyšlené, jak má příběh Half-Life pokračovat už od doby, kdy se rozhodli k vydání HL2 epizod. Tedy už někdy z roku 2006, možná i dříve. Takže tehdy jasně věděli, co má být v Episode Three nebo obecně v zakončení série, a teď to neví? To se mi osobně nějak nezdá. Jako vždy tedy berte zprávu s rezervou, může být stejnou měrou pravdivá jako naprosto nepravdivá. I kdyby to ale byla pravda, máme tu další důkaz toho, že na Half-Life 3 dělají. Jenom se možná něco podělalo a tak za těch 6 let vlastně nic moc neudělali a ještě si počkáme. Pokud je to pravda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!