Existence Half-Life 3 potvrzena skrz bug tracker Valve

Dnes může být pro fanoušky Valve dost významný den. Na malou chvíli byla totiž otevřena veškerá komunikace Valve skrz software JIRA, který je určený hlavně pro řízení managementu firem nebo pro řešení bugů. Proslulá fansite ValveTime.net se ve všem trochu prohrabala a mimo jiné odhalila existenci Left 4 Dead 3, důkladné a očividně značně rozsáhlé práce na enginu Source 2 a na Steam Boxu, několik zrušených projektů, a co je nejdůležitější pro tuto stránku, i stav Half-Life 3.

Pokud můžeme výstupům ze softwaru Jira věřit, na Half-Life 3 pracovalo nebo pořád pracuje celkem 42 lidí. Ze seznamu totiž nejsou smazáni lidé, kteří už z Valve odešli, třeba skladatel Kelly Bailey. Z toho se na první pohled dá usuzovat, že může být seznam dost starý, ale na seznamu najdeme třeba i jméno Paul Pepera, který se přidal k Valve tepre před třemi měsíci. Z toho plyne, že je seznam stále aktuální a na Half-Life 3 se očividně aktivně pracuje, i když 42 lidí nepůsobí jako zvlášť velké číslo vzhledem k faktu, že Valve tvoří plus mínus 300 zaměstnanců.

Každopádně tu máme asi nejdůležitější a nejdůvěryhodnější potvrzení faktu, že Half-Life 3 existuje a pracuje se na něm. Pokud si zmíněný seznam zaměstanců chcete prohlédnout, zamiřte sem (díky fansite hlportal.gamefan.cz za odkaz).

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!