ARCHIV NOVINEK (GAMEFAN)

« home

CoD fanstránky na nových adresách

Na vědomí se dává, že stálice na poli fanouškovských stránek, navíc pod střechou GameFan, weby o čtvrtém a pátem dílu uspěšné akce Call of Duty, se přestěhovaly na nové adresy. Nyní je tedy naleznete na cod4.GameFAN.cz, resp. cod5.GameFAN.cz. Všechny případné dotazy stran těchto serverů můžete posílat FragManovi, jejich dlouholetému adminovi.

Dyler | 27.01. 2011 | komentáře [0]

GameFAN.cz přeje šťastný nový rok!

Rok 2010 se neúprosně blíží ke svému konci a již zítra společně oslavíme poslední den v tomto roce. V roce 2011 na nás čeká spousta herních pecek - Mass Effect 2 na PS3 s enginem ME3, Mass Effect 3, Dead Space 2, Little Big Planet 2, DC Universe Online, The Sims 3: Zahradní mejdan, Killzone 3, Darkspore, Crysis 2 a další.
Tímto bychom Vám všem rádi popřáli hodně štěstí do nového roku, ten totiž bude vskutku herní! Od nás se dočkáte zajímavých novinek jak na GF, tak i na jeho fanstránkách, společně se podíváme do světa her v těch nejdetailnějších pohledech, rozhodně přibudou další fanstránky a společně se vydáme i na nějakou tu akci.
Užijte si ten blížící se rok 2011 a sledujte nás i nadále!

Codere | 30.12. 2010 | komentáře [0]

Dead Space centrála na Gamefan.cz

S radostí oznamujeme, že na síti fanstránek GameFAN.cz přibyl další mohutný titul, jež určitě stojí za zmínku. Jedná se o akční vesmírné RPG Dead Space, tedy přesněji o nadcházející druhý díl, který ode dneška netrpělivě vyhlížíme v naší nové sekci - deadspaces.cz

První díl od spolčenosti EA Redwood Shores vyšel před dvěma lety a ačkoliv hra sklidila poměrně velký úspěch, komunita nebyla do teď některak nashromážděna. Jsme tu abychom se o to pokusili a dali vědět všem fanouškům Dead Space o naší informační síti, respektive Dead Space centrále na niž budeme pravidelně přinášet updaty o blížícím se druhém díle.

slevin | 19.11. 2010 | komentáře [0]

Spore.GameFAN.cz s kabátkem Darkspore

V únoru příštího roku vychází hra Darkspore a naše fanstránka o Spore, Spore.GameFAN.cz, dostala nový kabátek. Ten se nese v tématice očekávané hry a společně s ním přicházejí na stránky častější novinky a nové informace o tomto novém počinu studia Maxis. Zavítejte k nám na fanstránku!

Codere | 07.11. 2010 | komentáře [0]

Soutěžte o DLC Fallout: New Vegas Caravan Pack

Naše fanstránka o Fallout: New Vegas vám nabízí exkluzivní možnost, jak vyhrát jedno z 15 DLC k nově vydané hře. Český distributor nového Fallout, společnost Cenega, nám do soutěže věnoval opravdu 15 skvělých DLC a o ty můžete soutěži na stránce Fallout.GameFAN.cz. Tři lehké otázky jistě každý zodpoví a DLC se jako rozšíření hry hodí. Přejeme vám hodně úspěchů!

Codere | 03.11. 2010 | komentáře [0]
Zobrazena strana 3 / 10
« předchozí následující »

Fanstránky

DOOM Eternal

Herní sekce o legendární akční hře společnosti id SOFTWARE, DOOM. Vedle rozsáhlého obsahu o hře DOOM 3 naleznete na stránkách také aktuální informace o novém čtvrtém dílu akční série a spousty dalšího.

Half-Life 3

Herní sekce o "připravovaném" díle Half-life 3 ze známe série z Godonem Freemanem. Naleznete zde aktualizovaný obsah a obsáhlé sekce.