ARCHIV NOVINEK (GAMEFAN)

« home

Mass Effect fanstránka na GameFAN.cz

Jistě mnozí z vás zaregistrovali, že v minulosti jsme hostovali herní fanstránku hry Mass Effect. Navzdory určitým neshodám došlo ke zrušení spolupráce se správcem tohoto webu (Hofik) a zároveň k ukončení herní sekce pod jménem GameFAN.cz

Byla by však škoda, kdybychom o tak baječné hry jako je Mass Effect jen tak upustili. Vznikla proto nová herní sekce na adrese masseffect.gamefan.cz. Tam naleznete momentálně ten nejčerstvější obsah kolem hry Mass Effect 3, kterou mají na lopatě tvůrcí ze společnosti Bioware. Hra vychází už za měsíc, tak si nenechte ujít její premiéru a sledujte náš web!

slevin | 09.02. 2012 | komentáře [0]

Pomozte obnovit provoz CoDforum.cz

Naše fórum o sérii her Call of Duty potřebuje nutně finanční pomoc, aby mohl být zachován jeho provoz. Pokud máte zájem o jeho finanční podporu, pište na mail fragman@hotmail.cz

Prozatím jsme vybrali 1000 Kč, ale na obnovení provozu potřebujeme dvojnásobek. Za jakoukoliv finanční pomoc předem děkujeme.

EDIT 24.12.: S radostí oznamujeme, že máme vybráno. Ti, kteří přispěli, již byli kontaktování. Moc děkujeme. Provoz fóra bude v co nejbližší době obnoven.

EDIT 19.1.: CoDforum.cz opět v provozu!

Dyler | 21.12. 2011 | komentáře [0]

Team Fortress 2 nově na GameFAN

Ačkoliv je Team Fortress 2, multiplayerová FPS ze stáje studia Valve, na trhu už nějaký ten rok, teprve v poslední době se z ní stává skutečný fenomén. A není to jenom nedávným přechodem na free2play model. Proto pevně věřím, že všichni příznivci této online modly uvítají nově spuštěnou fanstránku, kterou mám na starost já a kolega Ropucha. Na adrese tf2.gamefan.cz najdete vše důležité, od užitečných odkazů přes popis herních tříd a módů až po přehled všech významných updatů a aktualizací. A samozřejmě také novinky. Jednou za čas se však budeme věnovat také dalším hrám od Valve, ať už jde o Portal 2, Left4Dead 2, Dotu 2, a pevně doufejme že i další Half-Life. Těšíme se na vaši návštěvu.

Cvrnda | 05.08. 2011 | komentáře [0]

DiRT 3 fansite na GameFAN

Slevin si pro vás připravil další fanstránku. Tentokráte se jedná o web k závodní hře DiRT 3, která si to už za chvíli (konkrétně v květnu) přisviští na naše monitory. Fansite, kterou najdete na skvěle zapamatovatelné adrese DiRT3.cz, nabízí veškeré dostupné informace a média, takže určitě stojí za návštěvu.

Dyler | 08.04. 2011 | komentáře [0]

Bulletstorm útočí na GameFAN.cz

Jak jsme slíbili, tak jsme spnili. První fanstránka v novém roce přichází na GameFAN.cz a nemůžeme mít stránku o lepší hře, než je právě očekávaná hra Bulletstorm. Najdete ji na stránce Bulletstorm.GameFAN.cz, je plná informací, které potřebujete znát, dozvíte se něco o demu hry a poznáte i hlavní postavy hry. Zavítejte k nám na novou fanstránku!

Codere | 05.02. 2011 | komentáře [0]
Zobrazena strana 2 / 10
« předchozí následující »