KOMENTÁŘE K NOVINCE

« archiv novinek « home

Vychází poslední velká hra tohoto roku Star Wars Jedi: Fallen Order

Včera vyšel očekávaný počin společnosti Respawn Entertainment v podání Star Wars Jedi: Fallen Order. Tenhle sympatický počin se stihl plnohodnotně představit i vyjít v roce 2019. Už od samotného ohlášení, přes prezentace a testing demoverze se hra tvářila velmi povedeně. A že se povedla dokazují i recenze herních portálů ve světě.

Na IGN si nové Hvězdné války střihli hodnocení 9/10. Gamespot a The Sixth Axis zůstali o 8 z 10 možných, a Game Informer ohodnotil Fallen Order skórem 8.75 z 10. V Česku hodnotí portál Gamebro.cz známkou 8/10.

Star Wars Jedi: Fallen Order vyšel na konzole Playstation 4, Xbox One a PC, tak si nezapomeňte hru objednat.

| 15.11. 2019
Žádné příspěvky...

Fanstránky

Half-Life 3

Herní sekce o "připravovaném" díle Half-life 3 ze známe série z Godonem Freemanem. Naleznete zde aktualizovaný obsah a obsáhlé sekce.

STALKER 2: Heart of Chernobyl

První česká fanstránka o sérii akčního first-person hybridu několika žánru z temné lokace ukrajinského Černobylu - Stalker.