KOMENTÁŘE K NOVINCE

« archiv novinek « home

Gordon Freeman se usadil na GameFAN

Je to tak. Spouštíme novou fanstránku, tentokrát se zaměřením na sérii Half-Life od studia Valve. Ačkoliv o napjatě očekávaném Half-Life 3 nevíme prakticky nic, spekulací je víc než dost. A právě na ně je web na adrese half-life.gamefan.cz zaměřen. Najdete na něm i přehled možných hlavních postav, nepřátel, dosud zveřejněné artworky i spojitosti se sérií Portal, jíž se na tomto webu budeme věnovat také. Tím tedy trochu měníme plány s fanstránkou Team Fortress 2. Multiplayerovým titulům se budeme věnovat na TF2, a singleplayerovým na HL. Prioritou však vždy zůstane hra, pro níž byl web stvořen. Každopádně se těšíme na vaši návštěvu, a snad i vy doufáte, že se konečného odhalení dalšího Half-Life dočkáme co možná nejdříve.
Cvrnda | 03.03. 2012
Žádné příspěvky...

Fanstránky

Half-Life 3

Herní sekce o "připravovaném" díle Half-life 3 ze známe série z Godonem Freemanem. Naleznete zde aktualizovaný obsah a obsáhlé sekce.

Far Cry 5

Naše věrná fanstránka akční série Far Cry. Provázíme Vás a informujeme již od prvního dílu, který je venku už pěknou řádku let. Navštivte nás i dnes a předčtěte si novinky, co pro vás připravujeme.