KOMENTÁŘE K NOVINCE

« archiv novinek « home

Team Fortress 2 nově na GameFAN

Ačkoliv je Team Fortress 2, multiplayerová FPS ze stáje studia Valve, na trhu už nějaký ten rok, teprve v poslední době se z ní stává skutečný fenomén. A není to jenom nedávným přechodem na free2play model. Proto pevně věřím, že všichni příznivci této online modly uvítají nově spuštěnou fanstránku, kterou mám na starost já a kolega Ropucha. Na adrese tf2.gamefan.cz najdete vše důležité, od užitečných odkazů přes popis herních tříd a módů až po přehled všech významných updatů a aktualizací. A samozřejmě také novinky. Jednou za čas se však budeme věnovat také dalším hrám od Valve, ať už jde o Portal 2, Left4Dead 2, Dotu 2, a pevně doufejme že i další Half-Life. Těšíme se na vaši návštěvu.

Cvrnda | 05.08. 2011
Žádné příspěvky...

Fanstránky

Prototype

První české fanstránka věnovaná se akční hře Prototype. Ve hře se vžijeme do role genetického mutanta Alexe Mercera, který touží už jen po pomstě. Na webu naleznete videa, obrázky, předlohy i informace ke hře.

Zaklínač 3

TheWitcher.cz je největší českou fanstránkou věnující se PC RPG Zaklínač, kterou stvořilo polské studio CD Projekt RED na motivy knižní ságy o zaklínači, jejímž autorem je spisovatel Andrzej Sapkowski.