ARCHIV NOVINEK (GAMEFAN)

« home

Vychází poslední velká hra tohoto roku Star Wars Jedi: Fallen Order

Včera vyšel očekávaný počin společnosti Respawn Entertainment v podání Star Wars Jedi: Fallen Order. Tenhle sympatický počin se stihl plnohodnotně představit i vyjít v tento rok. Už od samotného ohlášení, přes prezentace a testing demoverze se hra tvářila velmi povedeně. A že se povedla dokazují i recenze herních portálů ve světě.

Na IGN si nové Hvězdné války střihli hodnocení 9/10. Gamespot a The Sixth Axis zůstali o 8 z 10 možných, a Game Informer ohodnotil Fallen Order skórem 8.75 z 10. V Česku hodnotí portál Gamebro.cz známkou 8/10.

Star Wars Jedi: Fallen Order vyšel na konzole Playstation 4, Xbox One a PC, tak si nezapomeňte hru objednat.

slevin | 16.11. 2019 | komentáře [0]

CoD: Black Ops II fansite v novém

Naše fanouškovská stránka nadcházejícího druhého dílu populární série Call of Duty: Black Ops, prošla v posledních dnech radikální designovou změnou. Ta by pro vás měla zajistit větší čtenářský komfort, jakož i přehlednost a dynamiku webu. Máte-li nějaké náměty, co by se ještě dalo upravit, dejte nám, prosím, vědět.

Dyler | 13.10. 2012 | komentáře [0]

GameFAN.cz větří Diablo 3

S radostí oznamujeme, že jsme spustili novou herní sekci, jež se zaměřuje na tentokrát opravdového giganta. Jedná se o velmi očekávanou hru Diablo 3. Ačkoliv jsme pod naším portálem jednu Diablo stránku měli (máme), pod správou jí měl kolega Jata, jenž se ubíral spíše k sólo koordinaci. Nicméně stránka je stála partnerským webem GameFAN.cz. Naše sekce je samotnou součástí sítě. Ale dost povídání. Diablo 3 je blízko!
slevin | 26.03. 2012 | komentáře [0]

Gordon Freeman se usadil na GameFAN

Je to tak. Spouštíme novou fanstránku, tentokrát se zaměřením na sérii Half-Life od studia Valve. Ačkoliv o napjatě očekávaném Half-Life 3 nevíme prakticky nic, spekulací je víc než dost. A právě na ně je web na adrese half-life.gamefan.cz zaměřen. Najdete na něm i přehled možných hlavních postav, nepřátel, dosud zveřejněné artworky i spojitosti se sérií Portal, jíž se na tomto webu budeme věnovat také. Tím tedy trochu měníme plány s fanstránkou Team Fortress 2. Multiplayerovým titulům se budeme věnovat na TF2, a singleplayerovým na HL. Prioritou však vždy zůstane hra, pro níž byl web stvořen. Každopádně se těšíme na vaši návštěvu, a snad i vy doufáte, že se konečného odhalení dalšího Half-Life dočkáme co možná nejdříve.
Cvrnda | 03.03. 2012 | komentáře [0]

GameFAN představuje Far Cry centrálu

Vzhledem k současnému dění kolem připravovaného titulu Far Cry 3, jsme se rozhodli spustit novou fanstránku o této sérii. Mnozí z vás si jistě pamatují starou herní sekci na první díl Far Cry. Ta, byla spuštěna už v roce 2004 a dříve hostovala na Gamecentrum.net a později na Hotgames.cz Nicméně obsah z ní jsme přehodili na naší novou centrálu.

Krom toho zde naleznete také pěknou hromadu informací o předešlém Far Cry 2. Tyto materiály jsme nashromáždili z bývalé Far Cry 2 stránky, kterou měl ještě před zrušením na starosti slovenský fanda 666pounder.

Jesltiže tedy vyhlížíte nadcházející Far Cry 3, určitě mrkněte na naší stránku - farcry.gamfan.cz

slevin | 25.02. 2012 | komentáře [0]
Zobrazena strana 1 / 10
« předchozí následující »

Fanstránky

Medal of Honor

Jedna z prvních fanstránek o novodobém dílu série Medal of Honor. Naleznete zde veškeré novinky, co se nového pokračování týče. Zavítejte k nám na fanstránku.

DOOM Eternal

Herní sekce o legendární akční hře společnosti id SOFTWARE, DOOM. Vedle rozsáhlého obsahu o hře DOOM 3 naleznete na stránkách také aktuální informace o novém čtvrtém dílu akční série a spousty dalšího.