ARCHIV NOVINEK (GAMEFAN)

« home

CoD: Black Ops II fansite v novém

Naše fanouškovská stránka nadcházejícího druhého dílu populární série Call of Duty: Black Ops, prošla v posledních dnech radikální designovou změnou. Ta by pro vás měla zajistit větší čtenářský komfort, jakož i přehlednost a dynamiku webu. Máte-li nějaké náměty, co by se ještě dalo upravit, dejte nám, prosím, vědět.

Dyler | 13.10. 2012 | komentáře [0]

GameFAN.cz větří Diablo 3

S radostí oznamujeme, že jsme spustili novou herní sekci, jež se zaměřuje na tentokrát opravdového giganta. Jedná se o velmi očekávanou hru Diablo 3. Ačkoliv jsme pod naším portálem jednu Diablo stránku měli (máme), pod správou jí měl kolega Jata, jenž se ubíral spíše k sólo koordinaci. Nicméně stránka je stála partnerským webem GameFAN.cz. Naše sekce je samotnou součástí sítě. Ale dost povídání. Diablo 3 je blízko!
slevin | 26.03. 2012 | komentáře [0]

Gordon Freeman se usadil na GameFAN

Je to tak. Spouštíme novou fanstránku, tentokrát se zaměřením na sérii Half-Life od studia Valve. Ačkoliv o napjatě očekávaném Half-Life 3 nevíme prakticky nic, spekulací je víc než dost. A právě na ně je web na adrese half-life.gamefan.cz zaměřen. Najdete na něm i přehled možných hlavních postav, nepřátel, dosud zveřejněné artworky i spojitosti se sérií Portal, jíž se na tomto webu budeme věnovat také. Tím tedy trochu měníme plány s fanstránkou Team Fortress 2. Multiplayerovým titulům se budeme věnovat na TF2, a singleplayerovým na HL. Prioritou však vždy zůstane hra, pro níž byl web stvořen. Každopádně se těšíme na vaši návštěvu, a snad i vy doufáte, že se konečného odhalení dalšího Half-Life dočkáme co možná nejdříve.
Cvrnda | 03.03. 2012 | komentáře [0]

GameFAN představuje Far Cry centrálu

Vzhledem k současnému dění kolem připravovaného titulu Far Cry 3, jsme se rozhodli spustit novou fanstránku o této sérii. Mnozí z vás si jistě pamatují starou herní sekci na první díl Far Cry. Ta, byla spuštěna už v roce 2004 a dříve hostovala na Gamecentrum.net a později na Hotgames.cz Nicméně obsah z ní jsme přehodili na naší novou centrálu.

Krom toho zde naleznete také pěknou hromadu informací o předešlém Far Cry 2. Tyto materiály jsme nashromáždili z bývalé Far Cry 2 stránky, kterou měl ještě před zrušením na starosti slovenský fanda 666pounder.

Jesltiže tedy vyhlížíte nadcházející Far Cry 3, určitě mrkněte na naší stránku - farcry.gamfan.cz

slevin | 25.02. 2012 | komentáře [0]

Mass Effect fanstránka na GameFAN.cz

Jistě mnozí z vás zaregistrovali, že v minulosti jsme hostovali herní fanstránku hry Mass Effect. Navzdory určitým neshodám došlo ke zrušení spolupráce se správcem tohoto webu (Hofik) a zároveň k ukončení herní sekce pod jménem GameFAN.cz

Byla by však škoda, kdybychom o tak baječné hry jako je Mass Effect jen tak upustili. Vznikla proto nová herní sekce na adrese masseffect.gamefan.cz. Tam naleznete momentálně ten nejčerstvější obsah kolem hry Mass Effect 3, kterou mají na lopatě tvůrcí ze společnosti Bioware. Hra vychází už za měsíc, tak si nenechte ujít její premiéru a sledujte náš web!

slevin | 09.02. 2012 | komentáře [0]
Zobrazena strana 1 / 10
« předchozí následující »

Fanstránky

LOTRO: Online

Zavítejte na naší informační stránku hry LOTRO Online od vývojářů ze společnosti Turbine Entertainment. Jedná se o dříve populární MMORPG ze světa Pána Prstenů.

Dark Messiah

Velmi povedená stránka o hře Dark Messiah of Might and Magic. Těšit se můžete na podrobné novinky, obsáhlé informace a na mnoho dalšího.