Může být Half-Life 3 přeci jen oznámeno na letošním Gamescomu?

Update: Podle posledních informací si přítomnost Half-Life 3 na zmíněném seznamu vyžádalo samo Valve. Následně však požádalo o jeho stažení, bez udání důvodu. Když nic jiného, alespoň to znamená, že je Half-Life 3 opravdu finální název. Pokud původně chtěli hru ukázat, nepřipadá v úvahu, aby se v takovém seznamu objevil nějaký neoficiální název.
 

Původní zpráva: Jasně. Už je to tu zase. Zase si někdo dělá naděje, které vyhoří zombie v Ravenholmu. Ale co když ne? Co když stále sílící nával náznaků ze strany Valve může konečně dosáhnout svého vercholu, a to na Gamesocmu, jenž pro veřejnost začíná již zítra? Ano, vím, Valve řeklo, že na výstavě bude jen několik lidí od Steamu, aby spravovali tamní stáne ka setkali se s některými vývojáři a vydavateli. Na to nezapomínám.

Je tu však jedna věc, která přeci jen dodává drobný závan naděje, a to speciální PDF dokument, zmiňující všechny hry, jež mají být na Gamescomu prezentovány. Jak můžete vidět, na poslední stránce jasně září Half-Life 3. Chyba? Vtip? Kdo ví. Faktem je, že když se něco takového objevilo naposled, byl to podvod, kromě toho na tomto seznamu úplně chybí třeba Carrier Command: Gaea Mission od Bohemia Interactive, ale stejně to dává jistou šanci. Kromě toho, organizátoři výstavy potvrdili, že všechny hry na seznamu se mají v Německu objevit. Je tu navíc pár zvláštních náhod. Magazín slavného obchodu Gamestop pozastavil tisk nejnovějšího čísla kvůli jakémusi velkému oznámení. Velké oznámení slibuje i Game Informer. 16. srpna, tedy pozítří, navíc vyjde speciální díl GTTV od gameTrailers, celý věnovaný Valve.

Tak uvidíme. Zůstaňte ve střehu. The storm is coming. Tedy možná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!