Mann Co. obchod slaví první výročí

Už je to rok, co se v Team Fortress 2 objevil obchod Mann Co. jenž začal nabízet za skutečné peníze herní předměty, a to včetně těch, které vytvořila komunita. Při příležitosti výročí Valve vydalo novou aktualizace pod názvem Manniversary Update. Co všechno přináší?

V první řadě jsme se dočkali třiceti různých kosmetických předmětů od autorů z řad komunity, ať už jde o klobouky, misc itemy nebo pár zbraní, jež však mají stejné statistiky jako několik dřívějších kousků. Dále přidal i novou mapu, nový taunt, víc pozic pro misc itemy, možnost si na šest dní vyzkoušet předměty z Mann Co. obchodu, a také další funkci videoeditoru, a to nahrávání ve zpomaleném režimu.

Co je však ještě důležitější, společně s tímto updatem byla spuštěna nová služba Steam Workshop. Pokud se rádi věnujete tvorbě herních předmětů, nebo s tím zrovna hodláte začít, Workshop je přesně pro vás. V podstatě jde o to, že když vytvoříte nějaký předmět a uploadujete ho na nově spuštěnou službu, ostatní hráči mohou váš výtvor hodnotit, a pokud bude dost úspěšný, může se objevit i v samotné hře, z čehož plyne zejména jedno lákadlo, a to přivydělat si pár chechátků díky umístění předmětu v Mann Co. obchodě. Jestli se vám v očích místo zorniček objevily značky dolaru a opravdu umíte tvořit nějaké předměty, na nic nečekejte a začněte makat. Ostatním by se mohl hodit přehled otázek a odpovědí okolo celé služby.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!