HOSTING

« home

Máte zavedenou fanouškovskou stránku počítačové hry? Je obsahově vydatná a graficky povedená, úspěch se ale přesto zatím nedostavil? Pokud hledáte více čtenářů, ale i lepší hostingové zázemí nebo kvalitní redakční systém, GameFan.cz vám může pomoci.

Nabízíme fér jednání, dostatečný prostor pro váš web, vlastní e-mail či redakční systém a propagaci přímo na naší homepage formou výpisů novinek z webu. Vězte však, že nehostujeme weby modifikací nebo fanstránky o stejné hře o nichž už web máme.

Máte-li o kvalitní hosting na portálu GameFan.cz zájem, ozvěte se nám, na e-mail – hosting@gamefan.cz. Určitě budete spokojeni.


Podmínkou pro udělení hostingu a výhod viz. výše je nutné umístění lišty GameFAN (viz níže) a umístění odkazu na stránku v jakékoliv formě a na jakékoliv místo. Nicméně pro efektivní reklamu je možné využít i znak. Watermark je možné libovolně barevně a do určité míry i jinak upravit (tak, aby lépe zapadl do designu stránky). Na výběr jsou následující varianty (pokud by žádná nevyhovovala, určitě by se po domluvě dala vytvořit další):


Co se samotné lišty týče, její umístění je vskutku nutné. Pochopte, že je třeba zachovat určité propojení sítě fanstránek. Navíc v liště bude váš odkaz na fanstránku tudíž to zajístí také propagaci vaší herní sekce

Kód pro GameFAN lištu:

Fanstránky

GTACity

Československá fanstránka o herní sérii Grand Theft Auto.

Prototype

První české fanstránka věnovaná se akční hře Prototype. Ve hře se vžijeme do role genetického mutanta Alexe Mercera, který touží už jen po pomstě. Na webu naleznete videa, obrázky, předlohy i informace ke hře.