HOSTING

« home

Máte zavedenou fanouškovskou stránku počítačové hry? Je obsahově vydatná a graficky povedená, úspěch se ale přesto zatím nedostavil? Pokud hledáte více čtenářů, ale i lepší hostingové zázemí nebo kvalitní redakční systém, GameFan.cz vám může pomoci.

Nabízíme fér jednání, dostatečný prostor pro váš web, vlastní e-mail či redakční systém a propagaci přímo na naší homepage formou výpisů novinek z webu. Vězte však, že nehostujeme weby modifikací nebo fanstránky o stejné hře o nichž už web máme.

Máte-li o kvalitní hosting na portálu GameFan.cz zájem, ozvěte se nám, na e-mail – hosting@gamefan.cz. Určitě budete spokojeni.


Podmínkou pro udělení hostingu a výhod viz. výše je nutné umístění lišty GameFAN (viz níže) a umístění odkazu na stránku v jakékoliv formě a na jakékoliv místo. Nicméně pro efektivní reklamu je možné využít i znak. Watermark je možné libovolně barevně a do určité míry i jinak upravit (tak, aby lépe zapadl do designu stránky). Na výběr jsou následující varianty (pokud by žádná nevyhovovala, určitě by se po domluvě dala vytvořit další):


Co se samotné lišty týče, její umístění je vskutku nutné. Pochopte, že je třeba zachovat určité propojení sítě fanstránek. Navíc v liště bude váš odkaz na fanstránku tudíž to zajístí také propagaci vaší herní sekce

Kód pro GameFAN lištu:

Fanstránky

DOOM Eternal

Herní sekce o legendární akční hře společnosti id SOFTWARE, DOOM. Vedle rozsáhlého obsahu o hře DOOM 3 naleznete na stránkách také aktuální informace o novém čtvrtém dílu akční série a spousty dalšího.

Diablo 4

Herní sekce legendární série hry Diablo. Nyní zaostřeno na nadcházející díl Diablo 4!