Epic Store nabízí dvě hry zdarma!

Příchod jara přináší řadu slevových akcích na různých platformách. Digitální obchod Epic Games Store po týdnu přichází s novou nabídkou dvou her zdarma! Nyní jsou v obchodě k dispozici zdarma simulátor rybolovu Call of the Wind: The Angler. Druhou hrou je vizuální novela Invincible Presents: Atom Eve. Oba tituly jsou zdarma k dispozici do 28. března 2024.

Call of the Wind: The Angler

Ať už patříte k vášnivým rybářům nebo si chcete vyzkoušet simulátor rybolovu, Call of the Wind: The Angler je pro vás ideální volbou. Hra nabízí otevřený svět v podobě nádherné přírody. Herní vývojář Expansive Worlds má za sebou hned několik loveckých simulátorů, takže si můžete být jistí, že se vám dostane opravdu věrného herního zážitku.

Prozkoumejte svět rybolovu, plňte mise, různé výzvy, anebo si užívejte pouze klid, který tento simulátor nabízí. Možnost kooperace až pro 12 hráčů dodává hře další rozměr.

Invincible Presents: Atom Eve

Herní studio Terrible Posture Games vyvinulo hru Invincible Presents: Atom Eve. Společnost Skybounds Game ji vydalo. Ve hře ovládáte superhrdinu z komiksu, Atom Eve. Hra je kombinace románu a akce, kdy každá vaše volba může mít vliv na budoucí děj, takže buďte opravdu opatrní s vaší volbou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments