HERNÍ ZPRÁVY

[21.07.2017] Prise de Tahure je novou mapou hry Battlefield 1, která přichází spolu s nejnovějším updatem.

[21.07.2017] Ubisoft spustí během léta betaverzi Ghost War PvP módu z Ghost Recon: Wildlands, pro všechny dostupné platformy.

[21.07.2017] Jak dopadlo porovnání Pro Evolution Soccer 2018 a 2017 na konzoli Playstation 4 Pro.

[21.07.2017] Nejnovější Call Of Duty: Infinite Warfare ztratilo svou hodnotu nejrychleji z celé akční série.

[20.07.2017] Vývojáři hlásí dokončení hry Uncharted: The Lost Legacy. Hra vychází 23. srpna 2017. Máte už objednáno?

[20.07.2017] Za měsíc, konkrétně 22. - 26. srpna, vypukne v německém Kolíně evropská herní výstava Gamescom 2017!

[19.07.2017] Společnost Blizzard končí od října tohoto roku s veškerou podporou pro operační systémy Windows XP a Vista.

[19.07.2017] Masivní letní výprodej her a přídavků na Playstation Store bude trvat do začátku srpna. Nezmeškejte ho!

[03.03.2012] Dejte si na plochu Assassin´s Creed III wallpaper.

[03.03.2012] Devil May Cry vyjde kromě PS3 a X360 také na PC.

FANSTRÁNKY

Call of Duty 2

Největší české fanstránky slavné hry Call of Duty 2. Dříve sídlící na adrese callofduty2.cz, nyní pod křídly GameFAN.cz

Splinter Cell

Rozsáhla česko-slovenská fanstránka stealth akční hry Splinter Cell. Naleznete zde novinkový obsah sahající až do roku 2003, tedy do počátku celé série o Samu Fisherovi.

Guild Wars 2

Snažíte se najít informace o připravované MMORPG hře Guild Wars 2? Pak mrkněte k nám na web, kde krom pravidelných aktualizací naleznete také hromadu informací.

Risen

Risen je RPG hra od tvůrců prvních tří dílů série Gothic. Risen je návrat ke kořenům Gothica, odehrává na vulkanickém ostrově, kde se náhle objevují tajemné chrámy a strašná monstra.

Half-Life 3

Herní sekce o "připravovaném" díle Half-life 3 ze známe série z Godonem Freemanem. Naleznete zde aktualizovaný obsah a obsáhlé sekce.

Bulletstorm

První česká fanstránka o first person akci od tvůrců Gears of War ze studia People Can Fly - Bulletstorm. Novinky, skilly, galerie, videa.

NOVINKY

Fotbalisté pražské Sparty za sebou aktuálně mají generálku na novou sezonu. S holandským Arnhemem hráli 1:1 a je tak stále co zlepšovat.

Ne tak na poli herním, protože tady slaví na Letné úspěch. Sparta se totiž objeví v novém ročníku populární série FIFA. A vypadá to, že z českých klubů bude mít ve hře jako jediná zastoupení.

Je nicméně otázkou, zda se na soupisce objeví všechny posily týmu, protože Sparta jich dosud přivedla rovných deset, a to už je sakra pořádné číslo. FIFA 18 vyjde na konci září s českými titulky na PC, PS4 a Xbox One a hru si můžete předobjednat zde.

Listopad se nám opět blíží a s ním také pravidelné vydání dalšího dílu Call of Duty. Nutno uznat, že celá záležitost zní dost stereotypně, ba dokonce nudně, ale zkrátka nám nedá zkusit si nejnovější first-person akci z druhé světové války. Ano čtete správně, vývojáři společnosti Sledgehammer Games putují dějištěm zpátky do minulosti, konkrétně k začátku osvobozování Evropy.

Kromě toho, že náš čeká našlápnutá grafika, prvotřídní akce a multiplayerový adrenalin, si pro nás vývojáři připravili spousty dalších novinek, o nichž si můžete přečíst na našem novém webu - Call of Duty: WW2.

Starý byl, ale starý už není. Nezapomenutelný akční masakr DOOM je zpátky, a s ní naše archivní sekce zaměřující se zejména na třetí díl téhle legendy. Trochu jsme učesali obsah a design, abychom přešli to slavné fanstránkové období z minulého desetiletí a výsledek máme zde - http://doom.gamefan.cz. Pokud tedy vyhlížíte čtvrtého DOOMa mrkněte k nám na web.

Fantasy série polského spisovatele Andrzeje Sapkowského a velice úspěšná stejnojmenná počítačová hra míří do kin. Režírovat by měl talentovaný čtyřicetiletý ilustrátor a animátor Tomasz Bagiński, který má k Zaklínači vřelý vztah. Podílel se totiž na intru k prvnímu dílu hry (později pracoval i na dvojce). Úvodní video vyráběl s dvacetičlenným týmem rok a byl za něj nominován na VES Awards. Bagiński dále natočil krátký snímek Katedrála, který byl nominován na Oscara 2003. Více čtěte zde.

TOPlist